Otobüs Uçak Biletleri

Çankırı Güven Turizm Otobüs Bileti

Çankırı Güven Turizm Otobüs Bileti Al

Çankırı Güven Turizm ile seyahat etmek isteyen yolcularımız Terminalim sitesinden güzergah bilgilerini girip tarih seçerek ilgili seferleri görebilirler. Terminalim sitesi ile Çankırı Güven Turizm Seyahat  firmasından bilet alabilirsiniz. Terminalim ile ayrıca rezervasyon yapabilir, yer ayırtabilir, tarih değişikliği yapabilir ve ihtiyaç halinde biletinizi açığa alabilirsiniz. Lütfen rezervasyon ve açığa alma durumunda size verilen bilgileri dikkatlice kontrol ediniz. Online işlemlerinizin tamamı panellerimiz ile yapılmaktadır. PNR arama seçeneği ile detaylı bilgilerinize otobüs bileti alımınız sonrası ulaşabilirsiniz.

Çankırı Turizm ile Çankırı, Çerkeş, Bolu, Sakarya, Kocaeli, İstanbul güzergahlarına seyahat edebilirsiniz. Çankırı Seyahatin fiyat tarifesi ve otobüs bileti fiyatları kullanıcılara uygun olacak şekilde yapılmıştır.

Çankırı Turizm Setra, Mercedes Travego, Isuzu Turkuaz ve Mercedes Sprinter otobüsleriyle hizmet vermektedir. Seyahat boyunca ihtiyaçlarınızla ilgilenen güleryüzlü personel hizmetinizdedir.

Çankırı Güven turizmin Ankara Otogar’da, Çankırı Otogar’da, Yamuçlar Merkez’de, Çankırı Yunus AVM karşısında, Çerkeş’de, Gebze Otogar’da, Güzelyalı’da, Ilgaz belediye terminalinde, Esenler otogarında, İstanbul’da Dudullu ve Harem’de, İzmit otogarda, Kaynarca, Korgun, Pursaklar merkez ve Adapazarı otobüs terminalinde şubeleri bulunmaktadır. Firma ile iletişim için merkez telefon numarası 0376 212 40 37’dir. Mobil telefonlarınızdan ve sabit hatlardan buraya ulaşabilirsiniz.

Çankırı’da nerelere gidilir?

Peki Çankırı’ya gezmeye gittiğinizde öncelikle nereleri görmelisiniz? Türkiye’nin en geniş kaya tuzu rezervi olan tuz mağarasını gezmenizi tavsiye ederiz. Birçok geniş galerilerden meydana gelen mağarada tuzdan sarkıt ve dikitler bulunmaktadır.

Şehir içinde Çankırı Müzesini gezerbilir, Çankırı'ya yarım saatlik mesafede bulunan Sakaeli Kaya Mezarlarını gezebilirsiniz. Ayrıca Beşdut Kaya Mezarları ve Romalılardan buraya gelen tarihi ile Çankırı Kalesi’ni gezebilirsiniz. 

Yeni yorum ekle