Otobüs Uçak Biletleri

Online Bilet Almanın Kolay Yolu

online bilet terminalim

online otobüs bileti al

online uçak bileti al

Online Bilet Almanın Kolay Yolu

kredi kartıyla otobüs ve uçak bileti al

Otobüs veya uçak bileti almak istediğinizde terminalim ile yüzlerce firmayı karşılaştırarak sizin için en uygun koşullarda olan firmanın biletini online olarak internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Satın alma işmini gerçekleştirdiğiniz anda size işleminizle ilgili PNR numarası verilir. Bu numara cep telefonunuza SMS olarak, e-posta adresinize mail olarak ulaştırılır. Bu PNR numarası ile hem otobüs ve uçağa binersiniz, hem de bu biletlerinizde bir değişiklik yapmak istediğinizde yine PNR numaranız ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Terminalim ile alışverişte kredi kartı ile 3 aya kadar taksit seçeneğiniz vardır. Bu işlem için Card Finans, İşbankası Maximum ve Garanti Bonus kartlarından birini kullanmanız gerekmektedir. Sitemizden olan alışverişlerinizde BKM Express Ödeme veya İşCep Parakod da kullanabilirsiniz.

Online Bilet Alma

- İstanbul hareketli güzergahlarınızda yeterince sonuç görüntüleyemediyseniz "istanbul" ve "istanbul anadolu" seçenekleri ile ayrı ayrı arama yapmanız durumunda daha çok seçenek çıkacaktır.

- Bilet aradığınız güzergahta uygun sefer bulamadıysanız yakın bir yerden aktarma veya uçak bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

- Her yöne bir çok alternatif firma bulunmaktadır, tercihiniz olan şirketin hatları dolu ise bu alternatiflere bakmanız iyi olabilir.

- Bayramlarda ve tatillerde biletler erken tükenmektedir. En az bir ay öncesinden planınızı yapıp biletlerinizi gidiş dönüş olarak almanızı öneriyoruz.

- Ucuza uçmak istiyorsanız biletinizi erken almalısınız. Yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarda erken hareket etmeniz size inanılmaz fiyatlarda biletler sağlayabilir.

Özellikle bayram zamanları yoğun taleple erkenden hatlar dolunca firmalar ek seferler koyabilmektedir. Sistemimizin alt yapısı gereği tüm bu ek seferler anında size gösterilmektedir. Eğer baktığınız hatta biletler bittiyse sık sık kontrole devam ederseniz ek seferler hayata geçtiği an bunları yakalayabilirsiniz. Yani pes etmeyin :)

Terminalim sitesi size bilet hizmetlerini sunarken fiyatın üzerine hiç bir komisyon eklemez, hatta bazen uçak biletlerinde firmaların kendisinden daha uyguna seferler bulma imkanınız olabilir. Sitemiz alt yapı olarak İpek Bilgisayar sistemini kullanmaktadır. Terminalimin mobile uygulamasını app. store ve android marketten indirerek de sistemimizi kullanabilirsiniz.

Yeni yorum ekle